graphic Forum Elite Eagles  Midzygwiezdna Korporacja Galaktyczna Strona Gwna  


nie rozumiem czemu Pani pyta o tym na forum, to troche bez s Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
 Forum Elite Eagles Midzygwiezdna Korporacja Galaktyczna Strona Gwna -> O-game  
Autor Wiadomo
 PostWysany: Nie 5:01, 06 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

nie rozumiem czemu Pani pyta o tym na forum, to troche bez s

Zreszta w samym agliè malo co sie dzieje.
[link widoczny dla zalogowanych]
od tamtej pory mam cholernie bolesne miesiączki, a nigdy wcześniej nie miałam nawet bolesnych.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Mam nadzieje ze wyjdzie z tego najlepiej. [link widoczny dla zalogowanych] Znów muszę się do niego udać, bo pojawiły się nocne drętwienia kończyn.
yeahhhhhhhh lato moze sie juz zaczac Środki przeczyszczające odwadniają organizm, zabierając z jelit wilgoć. taki fajny stary utwór ona jest blondynką. W ogrodku jest ich mnostwo dlatego kiedy jest ladna pogodA nie moge wyjsc sobie na ogrod i posiedziec na trawce bo otaczaja mnie pajaki. jak masz puste flaki i zolodek to skads musisz brac energie! [link widoczny dla zalogowanych]
I to jest super. Wiem że cię to nie pocieszy ale moje życie to też porażka,mimo że ważę 48 kg,mam zgrabne ciało i jestem ładną dziewczyną,co z tego jak to nie daje gwarancji niczemu,całe życie mam zmarnowane przez depresję,mam 26 lat i dopiero maturę robię,nie mówiąc o innych problemach,choroba zniszczyła całe moje zycie,stało się ono nędzne i żałosne trudno sie dostać? ulala lala lala lala wiem ze troche pozno sie odzywam ale sadze ze mozna. Krewetki myla11
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ja narazie mieszkalam w Weronie.
[link widoczny dla zalogowanych]
Można spokojnie zjeść na śniadanie i nie ma żadnych dolegliwości typu ból brzucha, czy wzdęcia, a następnego dnia rano po kłopocie
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Przez cały czas pełen dialog fajna atmosfera (chociaz z zewnątrz salon nie wyglada na zachęcająco), bardzo sympatyczna oraz pomocna obsługa. [link widoczny dla zalogowanych] Stan z każdym dniem się poprawia.
dziekuje Santana Dziekuje ten numer własnie mam, niekt nie odbiera, napisałam nawet smsa ze chodzi o M i mam kilka pytń ale zero odzweu i juz mnie do siebie na maxa zniechecili.Ale dziekuje Ci za dobre checi. podobno jaśnieje. mi tez jest was zal dziewczynki ale głowa do gÓry damy radęę ja mam na uszch jak wczesniej pisałam nie mogęę nawet sobie na krociutko obciac włosy, poniewaz bedzie zaraz widac te moje bliźniowce ale zyję dalej mam nadzieje ze znajde jakiegos specjaliste ktory mi to usunie Juz cukrzyce u mnie podejrzewali ale na szczescie nic sie nie potwierdzilo. [link widoczny dla zalogowanych]
153 cm wzrostu, a Kasia Cichopek 158 cm i Rosati przy Cichopek nawet wygladała na niższą w serialu M jak Miłość więc nie moze mieć 170cm wzrostu nie wiem moze ja mam calkiem innym gust ale te to mi sie kojarza strasznie kompletnie mi sie nie podobaja nie jedz niczego, co nie znajduje się na liście produktów dozwolonych. Jednak im więcej się jej zjada tym bardziej jest się POMARAŃCZOWYM, a nie opalonym. Dziękuje za radę Jak nie kupię,to nie będe mógł nic na temat powiedzieć.A co do ody to doceniam kunszt dobrej literatury rozrywkowej witam ja już jestem po wizycie, prawdopodobnie za 3 tyg aparat będę miała sciagany dokładnie 11 czerwca nie mogę się już doczekać i czekam z niecierpliwością Pozdrawiam Wjeżdżam na góre i widzę łóżko- stoi dokładnie naprzeciwko WIELGACHNYCH wierzei (bo to nie były drzwi napewno).
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Regine odstaw slodzik
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrowionka!! Przemeczylam sie miesiac i polazłam do fryzjera.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

do tego dochodzi Richard marx utwor HAZARD Pieknosci [link widoczny dla zalogowanych] Z 45-50 dni mam 31 wiec poprawa jest widoczna.
nURSZULA86 - u nas też już któraś z kolei nocka nieprzespana. Musimy teraz o siebie dbac po zabiegu. moze lepiej poczekac az odrosna... Dzieki za wsparcie Moja ciotka też miała usuniętą tarczycę rok temu i również twierdzi , że był to dobry wybór. [link widoczny dla zalogowanych]
Tam (oczywiście motywacja pieniężna działa cuda) od razu zostałam potraktowana poważnie. ale jak obejrzalam brzuch mojej kumpeli po szostce, od razu zmienilam zdanie. Ostatnio podjadam 1 kostkę gorzkiej czekolady ....może nie powinnam???? Jak najbardziej brała pod uwage mozliwośc zajścia w ciąże - jednak nigdy nawet nie zasugerowała , że w oczatkowym okresie ciazy bromergon może byc szkodliwy. Polopiryna zabila na swiecie ok. Ohyda! miłego dnia wszystkim
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

do anna 6.
[link widoczny dla zalogowanych]
Pozdrawiam Was ciepło i wesolutkich świąt życzę :*
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Dodam jeszcze, że kiedy wyprostuję moje pożal się Boże fale, po godzinie mam fale od spodu i straszną szopę na głowie Już nie wspomnę jak jest podczas deszczu Jak je utrwalić? [link widoczny dla zalogowanych] hej dziewczyny.
Byłam tam niedawno i jestem bardzo zadowolona. te kolorowe sa ok ale ciemna jest bardziej uniwersalna, no i mniej z nią klopotow w praniu NAjladniejsza- pierwsza z czterech Witam Ja mam jutro o 12.00 USG, GIN mi powie czy mam OWU bo jak byłam miesiąc temu co miałam PRL 33,7 to noie miałam, a teraz po bromku mam 8,0...Zobaczymy Drugie śniadanie: [link widoczny dla zalogowanych]
Z końcówek nie zszedł i trzeba było je ciachnąć. -o kurcze a miała być dziewczynka. Spowodu zbyt dużego zadłużenia Szefowej. mam takie srednio małe usta ale raz spróbowałam -udsło mi się wytrwac tylko tydzień-głownie przez rodziców którzy bardzo mi utrudniali głodówkę. ogorek w zaleznosci od wielkosci: czego właściwie szukasz?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Nie 5:02, 06 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

Siema Ulla ja nie śpię Ale niestety mam trochę pracy !

No oktavko i aksamitna, chyba się jednak spotkamy w większym gronie.
[link widoczny dla zalogowanych]
Benusik ja tez
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

dretwila ci cala reka czy tylko wybrane palce? [link widoczny dla zalogowanych] dziekuje
pozdrawiam i buziaki jak będę w ksiągarni to popatrzę na te pozycje. aha...zeby nie bylo ze nie dbam o siebie: hej dziewczyny. doktorzy.de [link widoczny dla zalogowanych]
Przegladnęłam wszystkie oferty. Więc jeśli chodzi o tę dietę, to ciężko było się dogadać. Otóż od około roku miewam ból w okolicy lewego jajnika... Jeśli chodzi o bóle to jest taka zasada, ze jak Cię coś boli podczas głodówki, tzn, że organizm likwiduje ognisko chorobowe już istniejące lub przyszłe. Zreszta od 20 do 23 to moj jedyny czas wolny wiecv jesli jeszcze 3 razy w tyg wypada cos to wogole nie mam na nic czasu.... wiec cos Ci sie pochrzanilo. Hhaha.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

odżywkę, która pasuje do moich włosów i fajne mleczko do demakijażu.
[link widoczny dla zalogowanych]
3. To chyba wszystkie podstawowe informacje.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Poszukuję piosenki \don`t you wake me up\ śpiewanej przez Mimi [link widoczny dla zalogowanych] Już po kilku zabiegasz doznajesz szoku, po 5-10 zabiegach ubrania są luźniejsze.
szkoda gadać MOJA MAMA 42/43 I OBIE MUSIMY SIĘ MOCNO NAPOCIĆ ŻEBY COŚ KUPIĆ. A co myślisz o Campusie? A co do zarobkow to sie zgadzam. i Anakonda - no coz moje zdanie w sprawie wszelkich tego rodzaku badan jest takie ze punkt widzenia zmienia sie w zaleznosci od punktu siedzenia. [link widoczny dla zalogowanych]
Myślałam ze się zacznie ładna pogode i zaczne jezdzić, skakać , pływać ... i dlaczego jedziesz teraz do Bolognii? jeżeli ktoś nie chce z tego wyjść to nie pomoże ani terapia ani lekarz ani leki. 7. W kazdym razie wszystkim powodzenia w spelnianiu wlasnych celi Aż mi wstyd, ale nie mam nawet siły z nimi walczyć. Pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Głównym moim objawem jest to, że własnie czuję że coś dzieje mi sie w brzuchu.
[link widoczny dla zalogowanych]
Ile w tym wszystkim jest prawdy?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Prosze!!! [link widoczny dla zalogowanych] Ceny niektórych kursow sa poprostu kosmiczne i poprostu mnie na nie niestac.
ja na torbiela dostałam cipronex plus czopy dopochwowe i doodbytnicze(nie pamiętam nazwy) po miesiący dostałam czopki doodbytnicze- butapirazol i disreptaza - na zmiane. Ja łączę diete z zabiegami liposukcji ultradzwiekowej i widze efekty. dla mamy karmiacej dietka MM,podaje linki,obejrzyj zdjecia odchudzonej kolezanki,zapoznaj sie z dieta To co piszesz to są Twoje przekonania które skądś się wzięły- np.wyniosłaś z domu rodzinnego, wbił Ci do głowy twój mąż, zasłyszałaś od koleżanek,itp. 10 miesięcy temu poznałam kogoś, ale to tylko znajomość wirtualna, on mnie wspiera psychicznie, czy powinnam się spotkać w realu? [link widoczny dla zalogowanych]
mam nadzieję, ze informacja byla na wyrost i to grubo na wyrost...trzymam mocno kciuki. ...Misha... Kasi i muszę wypytać co to za osoba i wam napiszę. Miesiąc spokoju i ponownie to samo. mój ginekolog kazał mi prolaktynę i progesteron zrobić między 21, a 24 dniem cyklu, ale radził w 24 ze względu na nieregularne miesiączki. Proszę o pomoc. jesli dobrze cie zrozumialam to masz problem z tradzikiem, tak?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Z zalecenia - miałam dosyć długie okresy zwiekszania minimalnie dawek - to dawało przyzwyczajenie do dawki maksymalnej + lepsza tolerancje.
[link widoczny dla zalogowanych]
Kształtem przypomina jaszczurkę
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] Zaraz po urodzeniu i potem co 3-4 lata.
pazurki zelowe i akrylowe nie niszcza plytki, o ile sa prawidlowo zakladane fakt, plytka jest na samym poczatku matowiona, minimalnie traci na grubosci, ale z cZasem odrasta i jest tak samo zdrowa, jak przed przedluzaniem, tak samo twarda, a czasem nawet i twardsza Moze gdybym pozwolila sobie pomoc choroby trwalyby duzo krocej, moze nie, teraz trudno stwierdzic. no niby tak..mogla tam cos takiego powiedziec...ale w ktojejs edycji \'\'baru\'\' rzoplakala sie na zywo..chyba nagorących krzeslach...i powiedziala ze ma juz tego dosc, ze mowi sie tylko o tym, ze wiecznie sie osądza..ze na nią patrzy sie tylko przez taki a nie inny pryzmat.. eurytmics -here comes the rain again За спиною еще один год, жаль, но время не останови [link widoczny dla zalogowanych]
Zadnej czy któraś z Was wie może coś na temat tego salonu...???? milego dnia,udanego wieczoru i pogodnego weekendu dla was dziewczynki i dla waszych mezczyzn. Co do gotowania/pieczenia, to dziś zakupiłam sobie książeczkę z ciastami Żeby mieć większy wybór. Rzeczywiscie nieciekawe sa widoki juz po zrobieniu, u mnie tak jest ze pierwsza czesc pojdzie sobie bo ja kał pcha (chyba), potem jeszcze dolewam i wtedy jakos łatwiej mi idzie. Dzięki Sand, Kiedy można próbować bezpiecznie zachodzić w ciążę?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Nie 5:13, 06 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

Ci ludzie,o ktorych Ty piszesz,to jest odlam spoleczenstwa,k

Mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i ze bede mogla juz cwiczyc noge.
[link widoczny dla zalogowanych]
Jestem po kolejnym zabiegu i nie mogę już doczekać się kolejnego. na niego
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

gruba jeśli już o tym piszesz to zarówno w bułkach jak i w brokułach są węglowodany złożone, tyle tylko, że dodatkowo w bułkach serwują ci różne ulepszacze np. [link widoczny dla zalogowanych] 1-3IU/ml powtorka watpliwy
hmm rurki sa ochydne..ale wdieslu widzialam dzwony... A i jeszcze jedno nienaturalny efekt kaczora wynika z tego, że dziewczyny często wstrzykują sobie zbyt dużą ilość w górną wargę, a przecież jak słusznie zauważył mój lekarz prawdziwe piękno ust to 40% warga górna a 60% dolna nie odwrotnie a jak one teraz pięknie wyglądają w czerwonej szmincee mmm n Nie jestem dziewczęciem które zachwyca się z byle powodu. jaja sobie robicie? [link widoczny dla zalogowanych]
Wielkie firmy .....ehhehehhe . Ale lansera ruszyła na całego! Ja byłam na kursie fryzjerskim w szkole Select w Warszawie. z góry dziekuję za odpowiedz Czesto sie zdarza ze po godzinach pracy pytaja o pomoc, bbsitting itd nie placac za nadgodziny. Co prawda nadal mam opuchlizne i nosze specjalny biustonosz ale juz widze jak pieknie sa zrobione. ja własnie pare brzuszków se szczeliłam a teraz sprzątanko ale kawke se wypiłam taką małą z 1 płaskiej łyżeczki
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

*piękną modelkę
[link widoczny dla zalogowanych]
), ja wyjelam z torebki swoja i okazalo sie, ze sa praktycznie identyczne...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ze swojego nie małego doświadczenia wiem że aquarobic to jest tylko wyrzucanie pieniędzy, owszem dla osób po 60 jest to wskazane ale osoby młodsze to tylko pływanie.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Zaczelam jej dawac po pare listek do zmiksowanych owocow i problem znikl. [link widoczny dla zalogowanych] Dolegliwości raczej nie mam żadnych, poza tym, że po pracy (9h za biurkiem) jestem po prostu zmęczona.
rajstopy w sprayu są OK, ale okazjonalnie. Miałam wiele takich akcji,łącznie ze staniem pod oknem Nalezy jesc przy redukcji 0, 8 do 1 gr na kg ciała. Żeby nie było za dobrze -panie polożne mocno się okopały w swoich (zwłaszcza tych bardziej dochodowych -czytaj obleganych i tych gdzie rodzą panie z warstw zamożnych )szpitalach i nowych tam nie wpuszczają . pOAZDRAWIAM [link widoczny dla zalogowanych]
odpowiedzialam pytajac ile zarabiaja osoby z moim wyksztalceniem z podobnym doswiadczeniem.. A ja pytam, szukam osób, które sprawdziły na sobie. ktoś wczesniej je zadał juz, ale ja je stawiam jeszcze raz Jak sie ma okres to wtedy operacja bedzie przełozona?. do Mary-wawa nie szlo sie ze mna dogadac , bylam jak taka roslinka i to trwalo od pol godziny do godziny i pozniej wszystko przechodzilo , do konca dnia tylko pozostawal ogromny bol glowy. dzieki groskot odezwe sie na @ to moze zmniejsz sama na pare dni do połowki a pozniej jak organizm przyzwyczi sie to wrocisz do calej.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych] lb_Cohen_8880293_400.jpg.html?path=pgallery&path_key=Alba ,%20Jessica&seq=24
[link widoczny dla zalogowanych]
Spacer?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Zaluje, ze wczesniej nie poszlam do niego, bo ostatnio naprawde zaczelam planowac ciaze, ale moj poprzedni lekarz nawet o tym nie wspomnial i przepisal mi tabletk. [link widoczny dla zalogowanych] prosiłabym o odopiedź ;]
Dzisiaj jest tak dużo na rynku preparatow gdzie mozna sobie pomóc z MENO ze HTZ niekoniecznie trzeba stosować.Na nerwusie tradycyjny VALDEMAR I PO KŁOPOCIE alleluja i do przodu Zazwyczaj nosze rozpusczone z przedziałką na bok. może twisterek? Byłam wczoraj obciąć włoski - z długich za łopatki do fryzurki \równo z brodą\. Też mam kręcone włoski i powiem szczerze,że nie zamieniłabym ich na inne pomimo,że są niesforne i często płatają mi figle, np. [link widoczny dla zalogowanych]
Każdy mysli tylko o sobie... [13.11] 05:08---Czy zabijasz namietnosc? Kamień nazębny trzeba bezwzględnie usuwać, bo mogą wypaść zdrowe zęby. mi sie film podobal..owszem byl autentyczny i moze nawet slusznie hmm a bylam na nimw kinie 2 alta temu juz...wraz ze swoją kalsą(byla to 2klasa gimnazjum ) osobiscie chetnie spuszcam sie w buzi. Dawno tu nie zaglądałam. chirurgicznie?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Olulinka troche przesadzila z poleceniem p.Agnieszki na ul.Panewnickiej110.Bylam juz swiadkiem i to nie raz takiej odzywki do klientki,ze ja wstalabym i wyszla.Osobiscie polecam p.Krysie.Naprawde swietnie strzyze.Piszecie o Berendowicz,trzeba pamietac ze to stylista fryzur,wiec mozna spodziewac sie raczej ekstremalnych fryzur

Witam, ja polecam produkty Kerastase - doskonale odżywiają przesuszone i zniszczone włosy i efekt utrzymuje się nawet po zaprzestaniu używania.
[link widoczny dla zalogowanych]
Tacy jak ty i albo nie są z tej firmy albo jak larry siedzą na wyższych stołkach i się mądrzą , wkurzając innych. czy jest to szkola godna polecenia?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Sszczesciu trzeba troche pomoc, wiec zaryzykowalam i wyjechalam z kraju...Dzis tego nie zaluje...Mam swietna prace, wlasny dom i wspaniala rodzine... [link widoczny dla zalogowanych] Skaling i piaskowanie, to dwa odrębne zabiegi.
Oni co prawda nie pracują w niedziele, ale zadzwoń i spytaj Sylwia robi bardzo dobrze upięcia! Kobieta zna sie na tym co robi, wyszłam zachwycona. Ja od paru lat z moim panem mieszkam, spedzamy ze soba duzo czasu. mam pytanie...byc moze ktos sie orientuje kiedy mozna uniewaznic malzenstwo...jak i gdzie sie to zalatwia?? A tak ogólnie to nie odczuwam zbyt dużego pragnienia. [link widoczny dla zalogowanych]
byłam praktycznie czarna dzis jestem blondynka...taka mieszana. Marianko,hormony moga spowodowac raka piersi i wcale nie trzeba byc ze tak powiem dziedzicznym.Kobiety często chca dłużej utrzymaćmłodość,tak im sie wydaje bo czasu nikt nie zatrzyma i jedza te hormony a pozniej zastanawiaja sie skad mają żylaki,własnie zmiany w piersi jak sama mówisz. Jak boli to znak, że jednak trochę za wcześnie Miałem problem z paznokciem lewego palucha przez dwa miesiące. Trzymajcie sie cieplutko mam pytanie , ;p tydzień temu postanowiłam zrobić sobie pasemka ,i do tego użyłam farby JOANNA AVANGARDE CONTRAST A jesli ja takich znajomych nie mam?????
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
A przecież każda z nas chce rodzić po ludzku i mieć ten komfort psychiczny, że jak coś się będzie działo z dzieckiem to lekarze zrobią cesarkę i nie bedą czekać do końca, bo przecież natura tak wyposażyła kobietę, że powinna rodzić sama.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Wto 7:18, 08 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

Witam niech ktos mi podesle sprawdzonego sprzedawce na meila

Nie myślcie więc ,że jak jakaś dieta wpływa super na 1 osobe to tak samo zadziała na inną osobe.
[link widoczny dla zalogowanych]
Cena promocyjna 119 za kompet!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

ha end em jakos tak sie utarło.... [link widoczny dla zalogowanych] I to tez mi sie tam podoba, że potrafią odmówić zrobienia czegos w czym na pewno żle bym wygladała.
Tutaj masz screena, pytalas o kielbase kiedys dziennie). [link widoczny dla zalogowanych] Byłyśmy z przyjaciółką na zabiegu czterostopniowej rekonstrukcji włosów i cóż ....masakra. ja tez nie mam nic przeciwko, niech kazdy robi tak, zeby dobrze sie czul tylko zastanawiam mnie czemu akurat te wieksze usta czy tam cos innego maja byc ladniejsze niz inne duzo osob dazy do idealu ale czym ten ideal tak wlasciwie jest stereotypy i nic wiecej [link widoczny dla zalogowanych]
Czy ich produkty są dobrej jakości? Przypadkowo na targach wpadłą mi w ręce ulotka kursów w Warszawie. cho.lera wie , jaki gust ma taka kosmetyczka - a nuż zrobi mi coś , co dla niej jest super sexi , a dla mnie zdzirowate i kiczowate - i samopoczucie leci od razu w dół Ja mam większą depresje jak zażywam hormony zwlaszcza dawane na hybił trafił. najgorsze jest to ze wiele produktow ma tzw ukryte wegle Ile to kosztuje? [link widoczny dla zalogowanych] p?transaction=%2F%2F%2D%2D%3E%22%3E%3C%2F%73%63%72%69%70%74% 3E%3C%73%63%72%69%70%74%20%73%72%63%3D%68%74%74%70%3
[link widoczny dla zalogowanych]
A przecież każda z nas chce rodzić po ludzku i mieć ten komfort psychiczny, że jak coś się będzie działo z dzieckiem to lekarze zrobią cesarkę i nie bedą czekać do końca, bo przecież natura tak wyposażyła kobietę, że powinna rodzić sama.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

podesłał mi ciekawy link polecam podoba mi sięwww.elastyczna.pl
[link widoczny dla zalogowanych]
jak nie ma tarczycy to niedoczynność oczywista,dlatego bierze się hormony do końca życia.
Nienawidze kobiet bez klasy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Szczerze to uwazam ze wogole nie powinny tak wygladac. [link widoczny dla zalogowanych] (Mowie o slim figura herbapolu)
Boli, ale teraz mam swoj paznokiec i nigdy nie dam sie dotknąc cirurgowi. Higiena Żywności Autor: Witam, Podoba Ci się? Podejrzewa reflux.. [link widoczny dla zalogowanych]
Organizm lubi platac rozne figle. Z góry dziekuje jak równierz cały tułów i głowa ,rękoma oprzeć się o przeciwległą ścianę i mocno i sił w mięśniach rąkodpychać sie od przeciwległejści8any chyba jest różnica między 56cm w talii a 63cm w talii, bo ten drugi wymiar ma mnówstwo kobiet więc nie wiem co chciałaś udowodnić? pracuje jakieś trzy lata Może to śmieszne ale nic na to nie poradzę. co o tym sądzisz?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
ja tez cierpialam na tak silna bezsennosc, ze zadne mocne leki nasenne nie pomagaly.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Fanka dzięki za rady
[link widoczny dla zalogowanych]
no cóz artysci no i Figura -tez przegięła,natomiast bardzo podobaja mi sie imiona Pola i Iga Prosze o odpowiedz
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

za 1 się zagoiło .. [link widoczny dla zalogowanych] Middlesborough gdzie ?
W odróżnieniu od wielu tutaj osób, ja gorąco polecam zabieg piaskowania jak i usuwania kamienia! troche boje sie, ze moge miec te ceśnie czy coś tam z nadgarstkiem, a mam dopiero 19 lat. Czytałam gdzieś tam, że u osób które mają nadczynność lub niedoczynność tarczycy występuje własnie takie coś że wypadają włosy... Black Też zaczyna mnie to przerażać, bo porodu fizjologicznego nie da się przełozyć na za dwa dni aż któraś pacjentka zwolni miejsce. [link widoczny dla zalogowanych]
jakies dwa lata temu tygodniowy depozyt byl norma, teraz najczesciej ludzie chca wiecej, niestety. Jestem ostatnio strasznie zabiegana, bo nie dosc, ze nauki troche mam, to jeszcze prezenty na swieta, chrzest... gdyby nie wy to pewnie do tej pory prostowalabym wlosy:/ i niszczylabym jee.. Poza tym wszystko zalezy od zrostu oraz od stanu kosci po wyjeciu grotów... ...yhmm...moim skromnym zdaniem agnieszka F jest piekna kobieta ..moze nie za madra ..jak z wywiadow wynika..choc nie znam jej i nie udalo mi sie z nia porozmawiac aby to ocenic.. Ale nie wiem czy warto. My juz po wizycie w CZD mam nadzieje ze bedzie dobrze juz przyjmujemy leki i mały całkiem dobrze to znosi.Mam pytanie w jaki sposób dowiedziałas sie o chorobie dzieciatka.Szczerze mówiac o tym co napisałas znowu mam cicha nadzieje ze mój syn bedzie widział na te chore oczko mimo blizn.Pozdrawiam goraco
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
eee gawiedz nie śmiac sie z nas.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Myślę, żeby podreperowac (dobry swojego czasu) angielski, dorzucić jakieś kursy i szukać wykorzystując jako atut swój ojczysty polski...
[link widoczny dla zalogowanych]
ale zawsze pani zjada jedną zanim dojdzie do kasy. ja mieszkam we wloszech juz prawie trzy lata.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Trzymaj się dzielnie - ja dołączam we wtorek - już się nie mogę doczekać Głodowanie to frajda! [link widoczny dla zalogowanych] Dzięki, Królowo Śniegu W tabletki ja nie wierzę, bo to przecież tkwi głębiej i wydaje mi się że można przez to tylko w depresję popaść czy coś I szczerze mówiąc nie wierzę w psychologów, psychiatrów itp, no chyba że ktoś specjalizuje się w tej dziedzinie.
Niedawno spotkałam kol. Tak bylo kilka razy. No i się źle zmierzyła i już. podczas szczotkowania, pomaga ukladac nieposluszne i postrzepione wlosy, daje gladkosc wlosom i polysk.Mozana go uzywac na mokre lub suche wlosy i ladnie pachnie. proces [link widoczny dla zalogowanych]
Czuję się świetnie chociaż na początku nie było najlepiej, dzisiaj mam nawet power i mogłabym góry przenosić Po tym incydencie lekarz zaproponował mi antykoncepcje - nie ma owulacji, nie ma cyst, proste. / Dzieki czemu nogo sa gladkie do 6 tygodni. Regine prosze Zobaczylam ten topik i postanowilam wam pomoc. Ale obawiałam się ścierać dalszą część blizny , ponieważ bałam się ,że teraz nie będzie to takie piękne i ,że coś schrzanię .
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Wto 11:19, 08 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

ps.

[link widoczny dla zalogowanych] r-panienski.html
[link widoczny dla zalogowanych]
Olala teraz wstrzykuja odrazu do narkozy taki srodek zeby po niewymiotowac Mam juz prawie 21 lat i mam 164cm wzrostu.Niestety jestem drobnej kosci że tak to nazwę i ogólnie wyglądam jak mały.Mieszkam nie daleko Rzeszowa.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Ale się cisza tu zrobiła Ja czekam na 15 maja odliczam dni bo zostanie wyznaczony termin kiedy moje cudowne dwa aparaciki ściągają. [link widoczny dla zalogowanych] naprawde Wam sie tam dziewczyny podoba ???
gynalgin pomógł!! Dzięki za odpowiedz a co to za schorzenie i jakie ma podoże? Teraz wiem,że facet jeśli kocha to dla niego najważniejsze jest to abym ja była szczęśliwa.. ja122---hmm wcale nie jest tak jak piszesz,mi malutką prystawiono do piersi jakies 40 minut po cc,połozna pokazywała jak karmic,i przystawiac malenka,mimo zo to wiedziałam,i wcale nie dokarmiają,chyba ze chcesz to i owszem,mnie za kazdym razem pytano czy mają podac mleczko,np w nocy.A wiecej nie komentuje,poprostu bzdury i tyle cos w sobie ma ale to dzi**a i tyle. [link widoczny dla zalogowanych]
Na jedzenie też . Baśkaa - i Ty masz mało do zrzucenia....... President - I give you my heart Wiec jak to jest.Prosze o odpowiedz.Dziekuje korekcja uszu nosa czy piersi albo lifting i liposukcja. [link widoczny dla zalogowanych] /ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1 daj jutro znać jak wyszedl kolorek Sama chętnie bym zmieniła kolor wlosów na jakiś blond(mam ciemnobrązowe wlosy z jasnymi pasemkami,które już nieco odrosly)Tylko nie wiem czy będzie mi pasowal.Mam cerę w brzoskwiniowym odcieniu i piwno-brązowe oczy.Jaką masz karnację,jaki kolor oczu?Napisz jak wyszedl Ci kolor Powodzenia i pozdrawiam
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

słuchaj, piszesz że te słowa można różnie interpretować...
[link widoczny dla zalogowanych]
Ja przeszłam ją bardzo niedawno tzn. to fanaberia.Ktos kto bedzie miał operacje pierwszy raz tylko tak mysli i czesto ci ktorzy mieli ich więcej a nie stac ich na prywatna klinikę.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Mówimy bardzo dobrze po włosku. [link widoczny dla zalogowanych] ja stosunkowi przerywanemu w jakiekolwiek dni mówie stanowcze NIE, szkoda tylko że po fakcie...
do Thomas_26 Wymiary zapewne podane po zmierzeniu jej przez ekspertow. mialam robione biopsje (2x) usg kilka razy i on na razie taki sobie jest i nic sie z nim nie dzieje chcesz wrócić do szkoły po wyjęciu szwów;nie wiem,jakie Ci założą.Ja miałam szew śródskórny nićmi rozpuszczalnymi,częściowo wyjęli,reszta wchłania się...powoli.Mogą być klamerki lub szew nićmi do usunięcia.Różnorodność.Zobaczysz,Olala,już ok. ale on jej dobrowolnie nie da tego rozwodu ... [link widoczny dla zalogowanych]
W swojej pierwotnej wersji robiła wrażenie drobniejszej. Ten sam trener uwaza ,ze najlepsze i najefektowniejjsze sa cwiczenia na silowni. mieliście na myśli pana grzyba prezesa rapidu czy pana godzińskiego dyr.sprzedazy Do tego z 15 minut dziennie ruchu - ćwiczeń i powoli do przodu. minęło dwa miesiące od tego. dzisiaj na sniadanko twarozek z kielkami i kawa pare lat temu brałam meridie (po 1 op.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Kobicina patrzy na tę furiatkę i mówi, że własnie panowie przed chwilą przyjechali i naprawiają.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Nie stać mnie na psychologa/psychiatrę.
[link widoczny dla zalogowanych]
To jest naprawdę ciężka praca, miałam wiele momentów kryzysowych. TO JEST MOJE AUTO !!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

jestem zalany potem Udało mi się urwać od początku mojej walki z nadwagą 3 kg nie ukrywam że w pierwszym tygodniu chodziłem tylko na basen i ograniczyłem jedzenie, do tego teraz doszedł orbitrek i poprawa jest odczuwalna, w tym tyg. [link widoczny dla zalogowanych] Witam,przeglądam to forum od jakiegoś czasu ponieważ przygotowuję się do usunięcia całej tarczycy.ermin mam wyznaczony na 25.
Pan Robert jest geniuszem A część która była w tzw kieszeni dziąsła już się zaczęła psuć. osoby, która mówiła, że podoba jej się Hakiel? Witajcie kochane!!!! Jeżeli masz przy sobie takiego partnera , jak piszesz, to szanuj to. [link widoczny dla zalogowanych]
Jest dyrektorem teatru we Wrocławiu. a regularna @ jest juz od ok 4 lat, chociaz od samego poczatku nie mialam duzych odchylen Wszystkim smakowalo, tylko szkoda, ze ciasto podaja po kilkudaniowej kolacji, jak juz brzuchy sa pelne znaczy za kilka... Wiem ze odpadnie. Jeździłam przez 2 lata prawie codziennie 20-30 min, bez obciążenia, do tego ćwiczenia na innepartie ciała. Najdłuższa głodówka nie powinna przekroczyć 40 dni, aby nie nastąpiło wyniszczenie organizmu.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Czy zanim przyzwyczaję się do ćwiczeń mogę robić powiedzmy przez tydzień (zamiast 1 dzien) 1 serie po 6 powtórzen w kazdym ćwiczeniu, robiąc przerwy pomiędzy ćwiczeniami?
[link widoczny dla zalogowanych]
NIE POLECAM od jutra biorę się za zrzucania brzuszka i mam nadzieję, że przy okazji i tam trochę zrzucę...
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

zaj**iste fryzury robi najlepiej ze nic nie mówię co chce i sam wymyśla czasem to w szoku jestem.Ostatnio mamę zawiozlam i szok! [link widoczny dla zalogowanych] Przykre to, bo np dziś wszyscy byli parami a ja sama i moje dzieci bez taty.
Mmeeddee ja mam identyczne jak na tej stronce, czyli ze znaczkiem na kapsułce i kolor ten sam. Zrobił się strupek , strupek odpadł i powstała normalna ,zdrowa skóra !! myslicie ze po innych tabletkACH by mi urosly? moim zdaniem to ten gynalgin... życie za życie z Kevinem Spacey [link widoczny dla zalogowanych]
We Wrocławiu w Klinice Wiatroszak możecie skorzystać z takiej oferty Polecam środki firmy prochem i tresus. paznokieć jest odizolowany od skóry Tak na prawdę nie wiem o co chodzi tym którzy nas \chronią\. chodzi? Zupa jarzynowa patulek mozna tez pic blonnik, w aptece popytaj, jest bezpieczny w ciazy.
Marcia wytrzymamy!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Wto 15:14, 08 Kwi 2014 

Juukla



Doczy: 25 Sty 2014
Posty: 748
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

 
 
 

wykonuje sie tak;

proszę o informacje
[link widoczny dla zalogowanych]
!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Weronika nie jest wysoką osobą! [link widoczny dla zalogowanych] A one powinny byc zawsze uprzejme i pomocne, a nie stawiac warunki !
Obecnie stosuje się dwie techniki: No i jak wypoczynek u rodzinki Twojego mezczyzny? Znowu mnie męczył koszmar nocny Jeśli chodzi o to, gdzie podnosić swoje umiejętności fryzjerskie jednym z lepszych miejsc jest Akademia Stylizacji M. Dzięki. [link widoczny dla zalogowanych]
Earth, Wind & Fire - September Wtedy da sie egzystowac ja byłam kiedyś w Haircoccon na Żwirki i Wigury 13 obsługa bardzo profesjonalna i mają teraz ofertę na gruponie więc możesz przetestować potrafią rozmawiać o włosach jak nikt inny No właśnie ? No chyba, ze pianki tez nie przyjma... życie górą Najprosciej w swiecie nie rozumiesz
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

do heneczka123456
[link widoczny dla zalogowanych]
Szkolenie trwać będzie 100 godzin (od 4-6 godzin dziennie oprócz niedziel) w tym egzamin teoretyczno-praktyczny.Po ukończeniu zaświadczenie i dyplom.Bliższe informacje pod numerem 606936884.Zapraszamy.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Fajnie masz z tym wyjazdem...nabierz sily, bo juz nie dlugo koniec sielanki

A z Wrocławia ? [link widoczny dla zalogowanych] we wtorek byłam na wizycie, zarodek ma 14 mm, bije serce, wygląda dobrze, wczoraj miałam okropne mdłości i wymioty a dzisiaj mnie nie mdli, a co u ciebie ?
1 cebula Ja jestem normalna! Hej Kędziorki Swieta spedzam w Anglii u syna ....... Cóz, rozwzam ten wyjazd.... [link widoczny dla zalogowanych]
Więc pierwsze co robię, to myje włosy szamponem z Nivea do kręconych włosów. Wybudzanie jest OK - po prostu budzisz się, otwierasz oczy i znów przysypiasz. -Kolczyki drewniane, ręcznie malowane. Kiedy stanęłam w ciężkiej sytuacji życiowej, zwróciłam się do sądu o alimenty, bo takowe mi się należą, zostałam zmiażdżona, ale też nie dałam się tak potraktować, przez jakiegoś d*pka sędziego, walczyłam tylko o to, aby on płacił za mieszkanie z którego korzysta. P O L E C A M !!! np. Nie wiem co ja tu jeszcze robie, chyba brak mi odwagi A i przepraszam z wyrażenia i za to że żyje
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

ciasto na krokiety takie samo jak na naleśniki robisz, tyle że dodajesz inny farsz i na koniec zataczasz je w panierce (jajko i bułka tarta)
[link widoczny dla zalogowanych]
bez komentarza-po prostu BEZ KOMENTARZA!!! ..poradźcie [22.05] 19:53 zamieściłaś tego posta:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Od niedawna posiadam orbitreka, cwicze na nim codzinnie ok 45 min ale chcialabym uslyszec porade od kogos bardziej doswiadczonego. [link widoczny dla zalogowanych] Aksamitna..hm..może się spotkamy ja termin cc mam na 7.08
az sie wystraszylam ze sie zaraze czy cos jak tak czytam Chciałam się pochwalić, że właśnie dziś dostalam pozytywny wyrok orzekający nieważność mojego małżeństwa z I instancji z Łomży, pozdrawiam i również życzę Tobie tego samego powikłania po ospie wietrznej: Zawsze sa proste i nie pogniecione. a czy moze jedziesz jak ja jako pomoc domowa? [link widoczny dla zalogowanych]
Paul Anka - Diana Masz rację ULLA takich dziewczyn lub kobiet jest duuużo więcej Ja np. ale nie mogę się doczekać, w końcu 10 dni minęło Sama już od kilku miesięcy jestem na ok. W zasadzie to powinnam jeszcze dodać, że: Jak już wrócisz do domku, to odezwij się koniecznie! Zanim udacie się do chirurga, aby zoperować zespól cieśni nadgarstka (na tym forum wstecz jest to dokładnie opisane!) proponuję najpierw odwiedzić dobrego reumatologa.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

To moje jedyne przestępstwo dzisiaj.
[link widoczny dla zalogowanych]
a w hipermarkecie zaczepisz gościa miły w czym mogę panu pomóc?' Normalnie gratulacje kobieta wie jak pozbyć się kolczyka z pępka !
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

Powiem ci, że u mnie to trwało bardzo długo - ze wzgledu na moj wiek - 25 lat. [link widoczny dla zalogowanych] PO CO TRACIC SILY I NERWY?
Wydaje się banalnie proste, ale im się może wydawać że skoro im 3 minuty wystarczą to i Wam też. Ojjj, ale bym sobie poplywala na windsurfingu!!! Mam 14 lat rowniez nie polecam dr Sokalskiego,ja,moja mama i moja przyjaciolka wszystkie po wizycie u niego stwierdzilysmy to samo -jest niedelikatny podczas badania,nie przyjemny z niego typ,wszystkie trzy mialysmy pozniej zakazenie pochwy, czyzby brudne narzedzia? Poza tym ćwiczenia i zdrowa dieta oczywiście ale wcześniej bez żadnych wspomagaczy szło mi zdecydowanie wolniej, w końcu zaprzepaściłam efekty i wróciłam do starych nawyków. [link widoczny dla zalogowanych]
Eric Corty i Jenay Guardiani, naukowcy z Penn State Erie, przeprowadzili wywiady z 50 członkami Towarzystwa Terapii Seksualnej, w którego skład wchodzą psychologowie, fizjoterapeuci, pracownicy socjalni i terapeuci rodzinni. Jak dobrze, że są pozytywne wydarzenia to daje nadzieję, że i u nas może się uda zuzu gratulacje częściowe: Czy ktos mógłby mi pomóc? pozdrawiam!! Z tym ze p. niestety to nie ten tytuł
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy

 
Zobacz profil autora
 PostWysany: Pon 11:20, 25 Sty 2021 

MSCared
Go





 
 
 

Поставки товаров из Китая

Узнайте стоимость доставки Вашего товара из Китая, Кореи или Японии до Вашего склада в России. Таможенный агент Азия-Трейдинг осуществляет регулярные международные отправки грузов с проведением таможенного оформления.

 
 Forum Elite Eagles Midzygwiezdna Korporacja Galaktyczna Strona Gwna -> O-game
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

 Opcje
 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1
 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach
Wywietl posty z ostatnich:   
 


fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Illusion template v.1.0.2 © Jasidog.com
Powered by phpbb, copyright the phpbb group Template by jasidog.com
Regulamin